T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Genç Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Genç Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

SKS Komiteler / Ekipler

Güncelleme Tarihi: 17/06/2021

Yeni Sayfa 1
SKS Komiteler / Ekipler
EĞİTİM KONTROL KOMİTESİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Mehmet ALAGÖZ Başhekim
Nurullah DAVRAN İdari ve Mali İşler Müdürü
Fatma DENER Sağlık ve Bakım Hizmetleri Sorumlusu
Ebru ARKAN Eğitim Sorumlusu
Emre YÖNDEŞBilgi İşlem Uzmanı
 
BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Mehmet ALAGÖZ Başhekim
Nurullah DAVRAN İdari ve Mali İşler Müdürü
Emre YÖNDEŞ Bilgi İşlem Uzmanı
 
TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Ayhan AKTAŞBaşhekim Yardımcısı
Yüksel SOLMAZ Müdür Yardımcısı
Cihad EKER Kalite Yönetim Direktörü
Ferhat ÇAÇAN Teknik Birim Sorumlusu
Bahri MİRAN Sivil Savunma Birim Sorumlusu
Mehmet Ali TUTKAL Güvenlik Amiri
Demet MORSÜNBÜLİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
 
FARMAKOVİJİLANS EKİBİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Ayhan AKTAŞBaşhekim Yardımcısı
İsa MAKTA Eczacı
Bilal GÜLER Tıbbi Sarf Sorumlusu
 
İLAÇ YÖNETİMİ EKİBİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Ayhan AKTAŞBaşhekim Yardımcısı
Süleyman DOĞANUzman Hekim
Kadri GÜRBÜZ Çocuk Hastalıkları Uzmanı
İsa Makta Eczacı
 
ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Ayhan AKTAŞBaşhekim Yardımcısı
Mehmet Yüksel SOLMAZMüdür Yardımcısı
Derya AKTAŞ ÇAĞLAR Eğitim ve Enfek. Hemşiresi
Süleyman DOĞANUzman Hekim
Sevli ERDOĞMUŞ Ameliyathane/Sterilizasyon Sorumlusu
 
HBTC HASTA BAŞI TEST CİHAZ SORUMLULARI EKİBİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Ayhan AKTAŞ Başhekim Yardımcısı
Fatma DENER Sağlık ve Bakım Hizmetleri Sorumlusu
Mahmut SAVUŞTeknik Birim Personeli
Şevval GÖRAL Kat 1 Servis Sorumlusu
Birgül ALAKAŞ Hemodiyaliz Sorumlusu
Ömer GÜVEN  Biyomedikal Depo Sorumlusu
Semra KARAKÖSE Kat 2 Servis Sorumlusu
 
TEMİZLİK KONTROL EKİBİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Yüksel SOLMAZ Müdür Yardımcısı
Süleyman DOĞAN Uzman Hekim
Derya AKTAŞ ÇAĞLAR Enfeksiyon Hemşiresi
 
KALİTE ÜST YÖNETİM EKİBİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Ayhan AKTAŞ Başhekim Yardımcısı
Nurullah DAVRAN İdari ve Mali İşler Müdürü
Fatma DENER Sağlık ve Bakım Hizmetleri Sorumlusu
Cihad EKER Kalite Yönetim Direktörü
 
ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Mehmet ALAGÖZ  Başhekim
Nurullah DAVRAN İdari ve Mali İşler Müdürü
Emine ŞAŞMAZ ERGÜNŞAH Hasta ve Çalışan Hakları Birim Sorumlusu
Salih GÖLCÜKLÜ Uzman Hekim
Demet MORSÜNBÜLİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
 
RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Ayhan AKTAŞ Başhekim Yardımcısı
Mehmet Yüksel SOLMAZMüdür Yardımcısı
Demet MORSÜNBÜLİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
Mahmut SAVUŞTeknisyen
Sedat Hüseyin DERERadyoloji Birim Sorumlusu
 
HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Mehmet ALAGÖZ  Başhekim
Süleyman DOĞANUzman Hekim
Emre YÖNDEŞ Bilgi İşlem Uzmanı
İsa MAKTA Eczacı
Demet MORSÜNBÜLİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
Emine ŞAŞMAZ ERGÜNŞAH Hasta ve Çalışan Hakları Birim Sorumlusu
 
MAVİ KOD EKİBİ  Ad Soyad Görev Ünvanı
Uğur CEBBA Acil Sorumlu Hekimi
Mehmet KORAY Acil Sorumlusu
Şevval GÖRAL Kat 1 Servis Sorumlusu
Semra KARAKÖSE Kat 2 Servis Sorumlusu
Sadullah ELEGELTemizlik Sorumlusu
Mehmet Ali TUTKAL Güvenlik Amiri
NOT:Mavi kod ekibi mesai saatleri içinde aşağıda belirtildiği gibidir.
Mesai saatleri dışında o günkü nöbetçi doktorlar ve personeller sorumludur.
 
BEYAZ KOD EKİBİ Ad Soyad Görev Ünvanı
Mehmet ALAGÖZ  Başhekim
Nurullah DAVRAN İdari ve Mali İşler Müdürü
Emine ŞAŞMAZ ERGÜNŞAH Hasta ve Çalışan Hakları Birim Sorumlusu
Demet MORSUNBÜLİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
Mehmet Ali TUTKAL Güvenlik Amiri
NOT:Beyaz kod ekibi mesai saatleri içinde aşağıda belirtildiği gibidir.
Mesai saatleri dışında o günkü nöbetçi doktorlar ve personeller sorumludur.
 
PEMBE KOD EKİBİ  Ad Soyad Görev Ünvanı
Ayhan AKTAŞBaşhekim Yardımcısı
Selma SAVUKDoğum Salonu Sorumlusu
Emine ŞAŞMAZ ERGÜNŞAHHasta ve Çalışan Hakları Birim Sorumlusu
Semra KARAKÖSE Kat 2 Servis Sorumlusu
Mehmet Ali TUTKAL Güvenlik Amiri
NOT:Pembe kod ekibi mesai saatleri içinde aşağıda belirtildiği gibidir.
Mesai saatleri dışında o günkü nöbetçi doktorlar ve personeller sorumludur.
 
KIRMIZI KOD EKİBİ  Ad Soyad Görev Ünvanı
Ayhan AKTAŞ Başhekim Yardımcısı
Yüksel SOLMAZ Müdür Yardımcısı
Bahri MİRAN Sivil Savunma Birim Sorumlusu
Ferhat ÇAÇAN Teknik Birim Sorumlusu
Mehmet Ali TUTKAL Güvenlik Amiri
NOT:Kırmızı kod ekibi mesai saatleri içinde aşağıda belirtildiği gibidir.
Mesai saatleri dışında o günkü nöbetçi doktorlar ve personeller sorumludur.
 
BİNA TURLARI EKİBİ  Ad Soyad Görev Ünvanı
Mehmet ALAGÖZ  Başhekim
Fatma DENER Sağlık ve Bakım Hizmetleri Sorumlusu
Nurullah DAVRANİdari ve Mali İşler Müdürü
Cihad EKER Kalite Yönetim Direktörü
Mehmet Ali TUTKALGüvenlik Amiri
 
ÖZ DEĞERLENDİRME EKİBİ  Ad Soyad Görev Ünvanı
Mehmet ALAGÖZ  Başhekim
Ayhan AKTAŞ Başhekim Yardımcısı
Nurullah DAVRAN İdari ve Mali İşler Müdürü
Fatma DENER Sağlık ve Bakım Hizmetleri Sorumlusu
Murat BURAL Laboratuvar Sorumlusu
Cihad EKER Kalite Yönetim Direktörü
İsa Makta Eczacı
Şevval GÖRAL Kat 1 Servis Sorumlusu
Derya ÇAĞLAR Eğitim ve Enfek. Hemşiresi
Birgül ALAKAŞ Hemodiyaliz Sorumlusu
Ferhat ÇAÇAN Teknik Birim Sorumlusu
Bahri MİRAN Sivil Savunma Birim Sorumlusu
Emine ŞAŞMAZ ERGÜNŞAH Hasta ve Çalışan Hakları Birim Sorumlusu
Sevli ERDOĞMUŞ Ameliyathane/Sterilizasyon Sorumlusu
Semra KARAKÖSE Kat 2 Servis Sorumlusu
Sedat Hüseyin DERE Röntgen Sorumlusu
Yüksel SOLMAZ Müdür Yardımcısı
Mehmet KORAYAcil Sorumlusu
Demet MORSÜNBÜLİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı